O společnosti

Hledáte individuální obaly v nejvyšší kvalitě, chystáte se kvalitně zabalit své výrobky nebo se chcete jednoduše zorientovat a inspirovat? Pokud jde o balení, jste na správném místě. Protože naše odbornost ve společnosti VABOX (s pevnými základy v tradici společnosti Brněnská Drutěva) kromě širokého sortimentu obalů zahrnuje také vývoj a výrobu individuálních obalových řešení pro nejširší spektrum produktů – od čokolády a vína přes prádlo, knižní boxy a porcelán až po velké dárkové krabice.

Vyrábíme dárkové krabice a krabičky z potahované kartonáže vhodné pro zabalení dárků i jako elegantní obal pro vaše produkty. Zakládáme si na řemeslném zpracování našich dárkových krabic. Proto jsou naše dárkové obaly a krabice mimořádně kvalitní a pevné a hodí se pro balení menších i větších produktů.  

Náš tým

Gábina

Za 15 let v Drutěvě toho zvládla strašně moc! Včetně práce kalkulantky, expedientky a mistrové na dílně vysokofrekvenčního svařovaní a na dílně dokončovacích ručních prací. Pro nás je Gabča hlavní opora a „držák“ při vedení veškeré výroby, komunikace se zákazníky a při práci na návrzích nových kolekcí.

Záliby: sport, zahrada, zvířata, vnučky

Libor

Po 19 letech v Drutěvě (výrobní ředitel) se Libor chystal na svou milovanou zahradu, ale nakonec jsme ho tak trochu „ukecali“. Jeho zkušenosti, znalosti a dovednosti jsou pro nás nedocenitelné. Máme v něm největší oporu při všech velmi specifických a odborných činnostech (od přesných kalkulací po ruční výrobu všech možných vzorků a prototypů).

Záliby: zahrada

Marcela

Jedna z našich hvězdných stálic. Vyučená knihařka pracovala pro Drutěvu neskutečných 33 let jako… knihařka. O „potahovce“ ví prostě všechno, zvládá i práci na zlaticím lisu (to je taková velká kovová věc, která vám z krásného výrobku udělá výrobek nezaměnitelný) a my jsme šťastní, že se rozhodla jít do toho s námi.

Záliby: čtení knih, luštění sudoku, příroda, výlety – hrady a zámky

Anička

O Aničce by se až na pár drobností (vyučila se jako tkadlena a pro Drutěvu pracovala „pouhých“ 29 let) dalo napsat totéž, co už zaznělo o Marcelce, takže totéž trochu jinak: zlaté ruce, naprostá spolehlivost a úsměv jako bonus. Tahle kouzelnice umí kromě běžné „potahovky“ (samozřejmě také vždy v nejvyšší kvalitě) i šité knihy a zvládá i vysokofrekvenční lis!

Záliby: jízda na kole a koloběžce, procházky přírodou, vnučka

Radek

Radek před 23 lety založil obchodní firmu, kterou i nadále úspěšně rozvíjí. Nic se však nevyrovná pocitu, když něco hezkého nebo užitečného (ideálně obojí) sami vyrobíte. A tak stačilo, aby Radek párkrát viděl bývalé „drutěváky“ v akci, a byl lapen. Na jejich zručné ruce se dívá už dva roky a ještě ho to nepřestalo bavit. Na pozorování už však nemá tolik času – s Gábinou řeší všechna obchodní jednání, pozorně sleduje kvalitu všech našich výrobků a hodně času věnuje i sledování trendů v našem oboru.

Záliby: fotbal, tenis, kytara, literatura faktu

Pavel

Pavel je nenahraditelným členem našeho týmu od samého začátku. Na drutěvácké dílně sbíral zkušenosti celých šestnáct let! Ve výrobě té nejkvalitnější potahované kartonáže se opravdu vyzná – nejvíce pracuje na vysekávání a na příklepovém lisu. Pavel je naše tichá síla – pracuje vždy naprosto soustředěně a bezchybně.

Záliby: Pavel rád tráví volný čas v přírodě.