Krabice se základnou a víkem

Krabice se základnou a víkem (dvoudílná krabice) je nejběžnějším typem krabice na světě. Vyrábíme je v široké škále velikostí, možností potisku a povrchové úpravy. Krabice jsou vyrobeny z kartonáže, kterou potahujeme barevným nebo potištěným papírem, uměleckým papírem nebo vhodnými druhy textilu. Všechny naše krabice s víkem vynikají ostrými a čistými hranami (především díky nenahraditelnému vysokému podílu ručního zpracování). Naše luxusní krabice se základnou a víkem jsou jednoduché, luxusní a elegantní a jednoznačně přidávají hodnotu Vašemu produktu. Věřte našemu preciznímu zpracování, doteku kreativního designu a téměř neomezeným možnostem finálních úprav!

Dvoudílná krabice s krkem (viditelným nebo skrytým)

Dvoudílná krabice s krkem má v podstatě stejný základ jako běžná krabice s víkem. Obsahuje ale další díl uvnitř základny. Krk může zvednout víko, aby zůstala mezera mezi základnou a víkem. Viditelná část krku je elegantním způsobem, jak ukázat barevný kontrast a unikátní přidanou funkcí. Poskytuje také snadné a pohodlné otevírání, což Vašemu zákazníkovi poskytne speciální zážitek z rozbalení. Víko však i u krabic s krkem může dosahovat až k základně; i tak získává krabice luxusnější vzhled a možnost umístit do základny vložky na různé produkty. Dárkové krabice s krkem tak mohou sloužit k nejrůznějším účelům: jako krabička na víno, krabička na svíčku, krabička na whisky, kosmetiku atd.

Krabice s magnetickým uzávěrem

Magnetické uzavírací boxy (krabice s magnetem) se používají především jako prezentační boxy, ale i pro různé další účely počínaje dárkovými boxy, boxy na likéry a lihoviny, boxy na dárky. Krabice a boxy s magnetickým uzávěrem nabízíme v různých velikostech, konstrukcích a možnostech povrchové úpravy. Mohou mít vnitřní i vnější potisk, různé vybavení a vložky. Magnety mohou být úplně skryté. Krabic s magnetem nabízíme mnoho typů. Velmi oblíbené jsou například magnetické boxy se stuhou. Stuha je luxusní doplněk, který usnadňuje otevírání boxu a dodá Vašemu produktu výjimečný nádech. Typově jsou ale magnetické boxy mnohem pestřejší – rádi Vám poradíme s výběrem řešení, které je nejvhodnější pro Vás a Vaše produkty či dárky.   

Krabice se základnou a rukávem

U této krabice je základna stejná jako u klasické dvoudílné krabice s víkem, ale víko je zde nahrazeno pouzdrem (rukávem) z kartonu. Základna je vyrobena z potahované kartonáže (výběr potahového materiálu i zde záleží na klientovi); rukáv může být vyroben z libovolného kartonu nebo papíru. Tyto typy krabic lze vyrábět v různých velikostech, potisku, krycích materiálech. K dispozici je také celá řada možností povrchové úpravy. Na výběr je také různá pevnost rukávu; základna může být vybavena stuhou pro snadnější vytažení z rukávu. Zvažte, zda by se pro Vaše výrobky nehodila prezentace pod průhledným materiálem, který může být použit na svrchní části rukávu (vytvoří tzv. okno).

Luxusní véčkové krabičky

Véčkové krabičky jsou určeny především pro uložení knih, brožur a katalogů. Většina z nich je vyráběna ručně s mnoha doplňky jako jsou vlepené pásky, doplňkové karty, kapsičky atd. Díky těmto doplňkům je u véčkových krabiček možná vysoká míra personalizace.

Do véčkových krabic lze nainstalovat vložky a příslušenství mnoha druhů od pěnových vložek po vložky z papíru, vlnité a lepenkové vložky nebo doplňky se stuhou.

Prémiové véčkové boxy je možné povrchově upravit UV lakem, ražbou v barvách, úchyty, okénky, výsuvy, zavíráním na magnety, vlepenými stuhami atd. Matný, lesklý, měkký, lněný, samet i umělá kůže – povrch Vaší véčkové krabice může být také maximálně rozmanitý.  

Unikátní pevné knižní boxy

Vydává Vaše nakladatelství poslední díl oblíbené knižní série? Připravujete nové vydání knižní série pro skalní i nové fanoušky? Připravujete vydání knihy, která si zaslouží kromě krásné vazby i pevné knižní pouzdro, které ji povýší na mimořádný dárek? I u knižních boxů všech tvarů a formátů nabízíme precizní zpracování, mimořádnou kvalitu a prakticky neomezenou škálu materiálů a doplňků. Obraťte se na nás, z výsledku budete nadšeni nejen Vy, ale především čtenáři.

Galerie